Co připravujeme?

1. Nové dresy

Už se vyrábějí naše nové dresy. Musíme moc poděkovat panu radnímu Ludvíku Relligovi, který nám pomohl sehnat sponzory na výrobu dresů pro obě naše věkové kategorie. Barevná kombinace bude určitě nezvyklá, ale o to více zapamatovatelná. Navíc si ji vybrali sami mladší žáci. Příště Vám určitě přineseme na našich stránkách fotky kluků v dresech.

2. Letní soustředění

Konečně si můžeme dovolit i letní soustředění. V srpnu pojedeme na skoro celý týden na soutředění do Nového Boru, kde kromě fotbalového hřiště určitě využijeme i hřiště na basket, volejbal, atletickou dráhu, ping-pong…

3. Spolupráci s Němci

Domluvili jsme dlouhodobou spolupráci s německým týmem z Bad Gottleuba, kdy chceme sehrát mezistátní zápas u nás a v Německu, a pak je pozvat k nám na celodenní velký turnaj mládeže.

4. Dětský den sportu

Připravujeme den sportu, kde si budete moci vyzkoušet různé sporty od fotbalu přes volejbal, basket, házenou až po florbal, hokejbal apod. Budeme rádi, když se nadchnete pro jakýkoli sport a nejen pro fotbal…

5. Turnaj „O pohár města Chlumec“

Započínáme přípravu na konání každoročního turnaje mládeže O pohár města Chlumec. Turnaj bude mezinárodní a do budoucna věříme, že bude i vícedenní se zajímavým sportovním hostem.